Projekt Aora

Pomysł

Analizując różne formy wydawnicze, długo dojrzewałem do decyzji o formie publikacji. Uznałem, że historia, którą opowiadam, jest wyjątkowa i zasłużyła na niezwykłe wydanie. Z tego właśnie powodu zdecydowałem, że pójdę inną drogą, niż popularne, wykorzystując przy realizacji swoje doświadczenie i umiejętności zawodowe.

Wykonanie

Początkowo treść utworu była dostępna bezpłatnie na tej stronie. Tak pierwszym odbiorcom przedstawiłem Nawię  — owoc mojej wielomiesięcznej pracy. Cyklicznie publikowałem kolejne rozdziały, śledząc jednocześnie reakcje czytelników, którzy przed poznaniem treści nie musieli zastanawiać się nad zakupem, poszukiwać recenzji i dopytywać znajomych o opinię.

Oczekiwania

Podejście do duchowości bywa różne. Wiedziałem, że dla jednych będzie to całkowita fantastyka, a dla innych poważna historia. Decydując się na ten projekt liczyłem, że trafię do ludzi, którzy znajdą w Nawii coś dla siebie. Poza zdobyciem pierwszych ocen miałem nadzieję, że w ten niecodzienny sposób skłonię kogoś do paru głębokich przemyśleń.

Nazwa Aora pojawia się w powieści jako kluczowy element świata dusz.