KIM JESTEM?

Jestem Michał, miło mi się przedstawić. Mam trzydzieści jeden lat i trochę nietypową osobowość.

Moje życie zawiera sporo rzadkich kombinacji. Od kilku lat jestem związany z IT i udało mi coś osiągnąć w tym zakresie. Z wykształcenia jestem psychologiem. Zdobycie go wynikło z chęci pomagania innym, co w dalszym ciągu jest jednym z moich głównych celów. Los rzucał mnie w różne miejsca, dlatego mieszkałem już w kilku różnych miastach i nawet dziś zastanawiam się nad kolejną przeprowadzką.

W mojej podróży przez życie towarzyszą mi trzy wyjątkowe kobiety. Dwie z nich to moje córki, a trzecia to moja żona, która wspiera mnie w każdym wyzwaniu, w tym także publikacji Nawii, która jest dla mnie jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu.

Wychodzę z założenia, że wszyscy stale się kształtujemy, dlatego w każdym miejscu, w którym byłem i zajęciu, którego się podejmowałem, odnalazłem coś, co jest dziś częścią mnie.

TWÓRCZOŚĆ

Odkąd pamiętam, uwielbiałem pisać. Czasem wychodziło lepiej, czasem gorzej, a czasem zaczynałem coś, czego po przespaniu nocy, nie byłem w stanie dokończyć. Z pewnością pisanie dawało mi nie raz większą radość niż balowanie na mieście, dlatego w dobie szalonej młodości, latami skrywałem swoją pasję w obawie przed społeczeństwem.

Chęć pisania wynika z tego, że w swoich trudach układania życia, zawsze towarzyszyła mi myśl, że robię to, co powinienem w celu przetrwania, a moja dusza nie do końca do tego pasuje.

Dzięki pisaniu jestem dziś sobą i dojrzałem do tego, żeby podzielić się swoją twórczością z innymi.

Kontakt

Chcesz podzielić się ze mną swoimi przemyśleniami osobiście?

Może chcesz zgłosić błąd lub masz inne uwagi? Napisz, postaram się odpowiedzieć.

FORMULARZ KONTAKTOWY